Drukuj

plan stoisk ekogala2019

Nazwa wystawcy Numer stoiska
"Made in Bistrita - Nasaud" Association/ Asociatia "Produs in Bistrita-Nasaud" Rumunia 111
"Smak Natury" Marek Hałat 49
7 Dots Studio Patrycja Lech 12
AFP Business International 30
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji  Rolnictwa w Rzeszowie 78
AGRO POLSKA 2
AGROTURYSTYKA CHATKA DYZIÓWKA 72
Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach 29
Bacówka u Wiecha Wiesław Wróblewski  68
Bar cukierniczy Maria Siej 51
Barzyk Bańkowski Pasieki Ekologiczne 106
Be Healthy Marlena Kuczmarska  105
BER-VIT s.c. 54
BM4 Mariola Stopa boks 26
Branżowa Szkoła I Stopnia w Chmielniku Centrum Edukacji Ekologicznej Polski Wschodniej 5a
Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu 98
Chiński Pawilon Spożywczy 38
COCOMILO Sp. z o.o.  11
DEKOR-ART. Ryszard Oleś 45
DERBY INGREDIENTS LTD 24
Dobrolwolscy Sp. z o.o. 67
Dyplomowany Naturopata.pl Wołowski Jacek 10
EcoFarm Polska Sp.z o.o. 92
Ekogwarancja 33
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne "EKO PASJE" Robert Machowski 109
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Barbara i Mariusz Gumienny 66
Ekologiczne PPHU BIOEKO Marian Wójtowicz, EKO - HANDEL Mirosław Kopeć 90
EKO-NATURA S.C. 74
Eliama_Elli'sFarm 17
F.H.U. GROTA Krzysztof Paradowski 23
Fundacja Zdrowi z Natury  58
Gebr. Baldauf GmbH & CO.KG reprezentowany przez "Boch Trade & Service Marek Boch" 79
Gospodarstwo Ekologiczne "Zuza", Stowarzyszenie EKOGAL 65
Gospodarstwo ekologiczne BIORZECZKA Dariusz Zaprzała 59
Gospodarstwo Ekoturystyczne EkoChatka  91
Gospodarstwo Rolne Bolesław Bobak 32
Gospodarstwo Rolne Jan Panasik 60
Gospodarstwo Rolne Róże i S-ka 70
GReco products Pij Noni 16
Grzegorz Mucha P.O.W. Kamionna 56
Hubert Ropa Nalewki Podkarpackie 108
LGD Zielone Bieszczady 94
Janusz Wołcz 77
Kozia Farma Katarzyna Olszewska 69
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa  93
Lasy Państwowe  100
LEDA SER Leszek Jakimowicz 62
Lokalna Organizacja Turystyczna "Wrota Karpat Wschodnich" 3
Luksus Paweł Magiera  48
Masarnia OSIP s.c.Zygmunt i Kamil Osip  42
Mat-Trade 44
Miasto Partnerskie Iwano-Frankiwsk 102
Miasto Partnerskie Lwów 103
Miasto Partnerskie Łuck 101
Miasto Partnerskie Satu Mare 104
MIR-LEK Sp. z o.o. 50
NATURATUR ROBERT JANOWSKI 41
NOMAK Sp. z o.o. 47
NOVA IDEA  Efject Urszula Piekarska 15
Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Rzeszowie 73
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej 39
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Stalowej Woli 81
Organic Castle Sp. z o.o. 107
OSPPiPE Polska Ekologia 22
OWOCOWE SMAKI  86
P.P.H.U. ANMAR Piekarnia drzewna mgr Anna  Surmacz - Kałamarz Rogóżno 71
Pasieka Maciejka Maciej Warcholak 5
Pasieka Nieznajowa Ryszard Nowak 57
PHU LAURUS 64
Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne 4
PODR w Boguchwale 97
PPHU "AWB"Alina Becla 9
PPHU "BIO -Garden" Q 100 Sp. z o.o. 87
Przetwórstwo Produktów Rolnictwa Ekologicznego 55
Radosna Zagroda Zagroda Edukacyjna 52
RADZIOWI Sp. z o.o. 31
Regionalny Punkt Kontaktowy UMWP 95
Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne "FIGA" s.c. Waldemar i Tomasz Maziejuk 40
ROl-APIS-Bud Tadeusz Rolnik boks 25
S.C. QUALITY NATURAL. SRL 14
S.P.R.P GAL L.P.M.Ł Marek S.J. 13
Sama Dobroć Janina Czaban 63
Serownia Podłazy FUH MASSALA Beata Cichopek 18
SHAMASA MAGDALENA MIGDAŁ 42a
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" 110
Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej "EKODAR", Zespół Szkół Techniczno - Weterynaryjnych w Trzcianie 53
TOPPRODUKT Sp. z o.o. 108 a
UNGE Sklep z produktami ekologicznymi 76
WINNICE PRADOLINY Mateusz Radek 35
WizNat Sp. z o.o.  75
Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Rzeszowie 89
Województwo Lubelskie 85
Województwo Mazowieckie 96
Województwo Świętokrzyskie- Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach  80
Zakład Mięsny CIAK Wyroby Tradycyjne 61
Zakład Mięsny Smak-Górno Sp. z o.o.  33 a
Zakład Mięsny Wasąg Sp.j.  43
Zielno.pl boks 27
ZPH BASZPOL  36
ZPOW "ORZECH" SP. Z O.O. 46
Związek Stowarzyszeń "PIRE"  w Świlczy  88