L.p.   Nazwa
1   Adventure Jacek Karnasiewicz
2   AFP Business International Małgorzata Pasternak
3   AGRO POLSKA
4   AGROTARGI
5   Agroturystyka "Chatka Dyziówka"
6   Andrea Iryna Urbańczyk
7   ANETA PAWŁOWSKA- GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE DOMOWE SŁODKOŚCI
8   Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach
9   ARiMR w Rzeszowie
10   AZAR-TECH GRZEGORZ DZIECHCIOWSKI, PRZETWORY OWOCOWE
11   BACÓWKA –TOWARY TRADYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ Sp. k.
12   Bacówka u Wiecha Wiesław Wróblewski
13   Bar Cukierniczy Maria Siej
14   Baszpol
15   Bieszczadzka Spiżarnia
16   Bioconcept plus
17   Boska Dolina Antoni Bosek
18   CDR w Brwinowie oddział w Radomiu
19   Centrum Apiterapii „ApiBałt” sp. z o.o
20   Centrum Wspierania Zmian Żywieniowych
21   CHEN JIAJIA
22   CHEN XIANG
23   Cocomilo Sp.z o.o.
24   Cukiernia Staropolska, Tomasz Mahoń
25   DEKOR-ART. Marzena Oleś
26   DIAO WEIHONG
27   Dilbar
28   Dorota Mazurak Lawendowa  Winnica 
29   Dyplomowany Naturopata
30   EcoFarm
31   Effect Urszula Piekarska
32   Ekogwarancja PTRE
33   Ekologiczne Gospodarstwo Rolne B.M.Gumienny
34   Ekologiczne PPHU "BIO-EKO" Marian Wójtowicz
35   Eko-Młyn Kazimierz Jachymski
36   Ekovita Wit Witkowski
37   Energomat Robert Matuszewski
38   EXPORT – IMPORT Ryszard Grabowski
39   F.H.U. „Biogrim” Grzegorz Maryniowski
40   F.H.U.P.RAVIX s.c.
41   Farma Świętokrzyska 
42   FHU GROTA Krzysztof Paradowski
43   FHU Massala Serownia Podłazy
44   Fundacja Osób zagrożonych wykluczeniem społecznym "ASYK" 
45   Fundacja Zdrowi z Natury -Nineczka Majóweczka naturalne kosmetyki z Serca Bieszczad
46   Gospodarstwo Ekologiczne "ZUZA"
47   Gospodarstwo ekologiczne Figa
48   Gospodarstwo Ekoturystyczne EkoChatka
49   Gospodarstwo Pszczelarskie "EKO-BAŁON" Krzysztof Bałon
50   Gospodarstwo Rolne Janina i Bolesław Bobak
51   Gospodarstwo Rolne Ryś Podkarpacki
52   Greco products
53   Guangxi Zhuang Autonomous Region
54   GUO FANG
55   Janina Czaban Sama Dobroć
56   JIN HUAN
57   Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
58   Korab Garden
59   KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA Oddział terenowy w Rzeszowie
60   Lasy Państwowe
61   Leda Ser
62   LGD „Kraina Nafty”
63   LI YEYING
64   Lin Guochao
65   Liu fupeng
66   LIU XIZHI
67   Lokalna Grupa Działania "Zielone Bieszczady" /Agroturystyka
68   Lokalna Organizacja Turystyczna "Wrota Karpat Wschodnich"
69   Lupi Fruti – przetwórnia owoców i warzyw/sklep ze zdrową żywnością   
70   Masarnia OSIP Wierzawice
71   Mat-Trade
72   Matyl Feinkost    
73   Messier Marlena Kuczmarska
74   Miasto Partnerskie Chmielnicki
75   Miasto Partnerskie Iwano-Frankiwsk
76   Miasto Partnerskie Lwów
77   Miasto Partnerskie Łuck
78   Mo yan
79   Naturatur Robert Janowski
80   Naturia s.c.
81   Nie huan
82   NIEPOŁOMICKI BARTNIK- GOSPODARSTWO PSZCZELARSKIE
83   NOMAK Małgorzata Kołodziej
84   OGRODNICTWO- WOJCIECH PAJOR
85   OLEJARNIA ZAGŁOBY
86   Orzech
87   OSM w Jasienicy Rosielnej
88   Owocowe Smaki
89   Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa W Krośnie
90   Pasieki Ekologiczne Barzyk-Bańkowski
91   Perfekt cool
92   Piekarnia Gzik
93   Piekarnia Ratuszowa
94   Pij Noni Joanna Laskowska
95   Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne
96   PODR w Boguchwale
97   Polska Ekologia
98   PPH Kiełtyka G. Kiełtyka
99   PPHU "AWB" Alina Becla 
100   PPHU LYNX Bogdan Ryś
101   PPUH Tłocznia Maurer
102   Przedsiębiorstwo Nasienne „Centrala Nasienna”
103   Qinliuming
104   Radosna Zagroda Agroturystka
105   Radziowi Sp z o.o.
106   Rejonowe Koło Pszczelarzy w Ostrowcu Świętokrzyskim 
107   REN LISI
108   Renata Grabowska Gospodarstwo ekologiczne
109   Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne "Nasza Przyszłość" Michał Buksa"
110   Rol-Apis-Bud
111   Rumunia-Suczawa
112   Ryszard Nowak Pasieka Nieznajowa
113   'Serowy Raj'' Domki Góralskie Bukowiec Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne
114   Sery u Sowy
115   SHAMASA Magdalena Łomozik
116   Smak Natury
117   SPRP GAL LPMŁ Marek s.j.
118   Stowarzyszenie Ekogal
119   Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "PROCARPATHIA"
120   Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej Eko Dar
121   Symbio Polska S.A.
122   Szkoła Dobrego Smaku Sp. z o.o.
123   TAN XUECHANG
124   Taygetos Virgin Jolanta Dudek
125   TOP PRODUKT Sp. z o.o.
126   Uniwersytet Rzeszowski
127   Urząd Miasta Rzeszowa
128   Vita Natura „EcoSusz”
129   Vortumnus
130   Wang Yuan Bin
131   Wapiennik Węgierka Krystyna Malmuk
132   Wartus Mariusz Bryk
133   WEI JUNYU
134   WIHARS w Rzeszowie
135   Winnice Pradoliny
136   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
137   Województwo Lubelskie
138   Województwo Małopolskie
139   Województwo Mazowieckie
140   Województwo Świętokrzyskie
141   WYTWÓRCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY SPOŁEM
142   YU YAHUA
143   Zakład Mięsny Jasiołka
144   Zakład Mięsny Wasąg
145   Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
146   ZHAO WENFENG
147   Złoto Polskie