Ekogala

Strona główna Aktualności Rozpoczynamy rejestrację na XV edycję Targów...

Aktualności

Rozpoczynamy rejestrację na XV edycję Targów "EKOGALA"

22.10.2021

Zdjęcie stoisk podczas...

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniach 11-12 grudnia 2021 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce
k. Rzeszowa odbędzie się stacjonarnie oraz w formie online XV edycja EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości, która będzie transmitowana poprzez stronę internetową ekogala.eu oraz kanał You Tube. 

Samorząd Województwa Podkarpackiego w ramach działań, podjął się po raz kolejny organizacji wydarzenia, w którym firmy skupione wokół wybranych branż, mogą aktywnie uczestniczyć w targach i nawiązywać kontakty biznesowe całkowicie bezpłatnie.

Podczas tego wydarzenia można będzie zapoznać się z ofertą polskich
i zagranicznych producentów żywności i produktów wysokiej jakości do których zaliczają się przede wszystkim produkty ekologiczne posiadające certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych produktów, ale także produkty wpisane ma Listę Produktów Tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz zioła i produkty ziołowe.

Realizowanie od kilku już lat tego przedsięwzięcia ma na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej i promocję żywności wysokiej jakości. To także znakomita płaszczyzna nawiązywania kontaktów handlowych z partnerami w kraju i poza jego granicami oraz wymiany doświadczeń.

W czasie trwania imprezy wystawcy mogą promować oraz sprzedawać produkty ekologiczne i tradycyjne oraz zioła. 

Zapraszamy Państwa do udziału w EKOGALI.  Wystawcy mogą brać udział w Targach w formie stacjonarnej, online lub jednocześnie w obydwu formach. Rejestracja uczestników od 26 października br. pod linkiem https://www.ekogala.eu/uzytkownicy/register.html


Powrót