Strona główna Aktualności

EKOGALA międzynarodowe targi produktów i...

Aktualności

EKOGALA międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości

15.09.2021

Zdjęcie pieczywa

Szanowni Państwo,

EKOGALA międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości odbędą się w tym roku w dniach 11-12 grudnia 2021 r. w formie online.

EKOGALA online – będzie to wydarzenie hybrydowe, w którym w przestrzeni wirtualnej przez dwa dni prowadzone będą relacje na żywo w mediach społecznościowych. G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce k/ Rzeszowa, zaaranżowane zostanie na studio targów.

Samorząd Województwa Podkarpackiego w ramach działań, podjął się po raz kolejny organizacji wydarzenia, w którym firmy skupione wokół wybranych branż, mogły aktywnie uczestniczyć w wirtualnych targach i nawiązywać kontakty biznesowe z nieograniczoną ilością odwiedzających je osób w sposób bezpieczny,  bez ograniczeń narzuconych reżimem sanitarnym oraz całkowicie bezpłatnie.

Podczas tego wirtualnego wydarzenia można będzie zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności i produktów wysokiej jakości do których zaliczają się przede wszystkim produkty ekologiczne posiadające certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych produktów, ale także produkty wpisane ma Listę Produktów Tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz zioła i produkty ziołowe.

Ubiegłoroczne Targi Ekogala odwiedziło ponad 3 tysiące zainteresowanych osób. W targach wzięło udział 46 wystawców, w tym  3 zagranicznych z Grecji i Ukrainy.

Już dzisiaj wszystkich Państwa zapraszamy do uczestnictwa w wirtualnych targach! W najbliższym czasie udostępnimy Państwu rejestrację.


Powrót